Kolory aury i ich znaczenie według stresu

Kolory Aura, odcienie, ostrość i intensywność kolorów dostarczają informacji na temat emocjonalnego, fizycznego, duchowego i umysłowego samopoczucia.

Złoto: Połączenie z Bogiem. W służbie człowiekowi miłość Boga. Kolor oświecenia i boskiej ochrony. Kiedy widzi się w aurze, mówi, że człowiek kieruje się ich najwyższym dobrem. To Boskie wskazówki. Ochrona, mądrość, wewnętrzna wiedza, duchowy umysł, intuicyjny myśliciel. Odbija dynamiczną energię duchową, wchodzącą we własną siłę, wyższe energie oddania, przywrócenie harmonii, silny entuzjazm, wspaniała inspiracja i czas rewitalizacji.

Aura składa się z siedmiu podstawowych kolorów spektrum tęczy. Każdy kolor i warstwa aury korelują z jedną z siedmiu czakr. Kolory w aurze zmieniają się w odcieniu i intensywności. Każdy kolor przekazuje inne znaczenie i reprezentuje energię wibracyjną w aurze osoby. Kolory Aury mogą zmieniać się w każdym przypadku, gdy jest to zmiana w poziomie energii lub nastroju.

Praca z kolorami to świetny sposób na wyważenie czakry Na najbardziej oczywistym poziomie można dopasować kolor z połączonym z centrum energii, aby wspomagać lub aktywować jego przepływ. Na przykład, możesz użyć czerwonego, aby pobudzać energię czakry głównej i podtrzymywać uziemienie oraz ogólną żywotność; Pomarańczowy, aby skierować drugie centrum energetyczne; Żółty dla trzeciego itd.


Aura zwykle pojawiają się w jednym z wielu kolorów tęczy. Wielu ludzi widzi aury otaczające innych, gdy patrzą na nie. W zależności od kolorów, które dominują, aury mogą wyświetlać ważne rzeczy o ludziach otaczających i ich ramie umysłu. Uczenie się znaczenia za różnymi kolorami aur może dać wgląd w cechy osobowościowe.

Komentarze