Kolory aury według Jay Barrymore

Aura to pole elektromagnetyczne otaczające ludzkie ciało (Human Energy Field-HEF) i każdy organizm i obiekt we wszechświecie.

Dowiemy się więcej o kolorach w tym artykule. Wszyscy mają wpływ aury innych. Czy kiedykolwiek czułeś się szczęśliwy, czy nawet zdrowszy, gdy są jakieś osoby? To dlatego, że jesteś narażony na pozytywną energię swojej aury. Czy znasz ludzi, którzy wydają się sapać swoją energię, pozostawiając uczucie wyczerpania i opróżnienia? W rzeczywistości, oni sapping energii. Ci ludzie to co powszechnie określane są jako wampiry psychiczne. Zużywają energię innych. Aura to pole energetyczne, a aura wpływa na innych, a aury innych wpływają na własną energię. Naucząc się interpretować kolory aury, lepiej zrozumiesz, jak inni się czują.

Osoba z żółtej Aury skłania się do głowy, gdy ma trudności z podejmowaniem decyzji i podejmowanie decyzji. Są nietrackimi i niekonwencjonalnymi myślicielami, nie bojąc się eksperymentować z różnymi pomysłami i oryginalnymi pojęciami. Dla niektórych Yellow Aura wydaje się trochę ekscentryczna z niezwykłymi zainteresowaniami i hobby. Przyciąga ich do czegoś, co uważane jest za awangardę, intelektualną lub niezwykłą.

Czytanie aury można dokładnie wykonać jedynie przez rozwinięte duchy, które zdają sobie sprawę z subtelności związanych z przemianą i kombinacją kolorów. Każdy odcień tego samego koloru ma własną ekspresję lub szczególne znaczenie, a każda kombinacja dwóch lub więcej kolorów lub odcieni wymaga nowych definicji. Członkowie Superior Astralu niezmiennie mają białe aury, ponieważ po osiągnięciu tego stanu ich natura staje się nietykalna.


Ci, którzy mieli głęboki błękit, znaleźli swoją pracę i zanurzeni w niej. Zwykle są skłonni być zdrętwiałymi i są niemalże zawsze niezwykłymi osobami, ale mają misję i bezustannie idą o jej spełnienie. Są w większości duchowo nastawieni, a ich życie zazwyczaj poświęcone jest sprawie bezinteresownej, takiej jak nauka, sztuka czy serwis socjalny. Wiele sióstr miłosierdzia ma ciemnoniebieski, a także wielu pisarzy i śpiewaków.

Komentarze