Uzdrawianie energii i kolory aury

Ludzie z zielonej Aury są bardzo twórczy i bardzo pracowity. One dążą do perfekcji we wszystkim, co robią. Mają bardzo ugruntowaną i zasadniczą naturę i nie pozwalają fantazjom marzenia i nierealistycznych pomysłów na kolor ich świata.

Podobnie jak siedem fal koloru, z których pochodzi każdy kolor, jest siedem płaszczyzn aury, z których wszystkie aspekty są emanowane. Podobnie jak prąd oceanu te płaszczyzny unoszą się w ciągłym ruchu płynącym do siebie i wychodzą. Aura to tańce uczucia i projekcji stanu umysłu. Samoloty aury są uderzająco podobne do cech i stanów Czakr.

Im więcej osób wyraża niepowtarzalne prezenty i talenty swoich kolorów aury, tym bogatsze i bardziej świetlne kolory będą w jego aurze. Ludzie, którzy mają dobre zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne mają jasne, jasne kolory. I odwrotnie, aura kolorów ludzi emocjonalnie wycofanych lub oddanych w życie mają tendencję do blaknięcia w cienkie pasty. Depresja, gniew i poczucie własnej wartości mają tendencję do zabarwienia kolorów auricznych.

Biorąc tysiące zdjęć i zadając wiele pytań, stwierdziłem, że sześć podstawowych kolorów widocznych w aurze odpowiada sześciu podstawowych osobowości, z których każda ma charakterystyczny styl społeczny i seksualny. Teraz, jeśli wiesz, jaka jest jego aura, będziesz wiedział, czego się od niego spodziewać! Chcesz być z lustrzanym zwierzęciem czerwonym? Albo wolisz być z popierającym i wrażliwym błękitem? Oto sześć podstawowych kolorów wraz z ich ogólnymi opisami. Proszę nie, że te opisy nie zawsze mają zastosowanie, ale są ogólnymi lub podobnymi tendencjami. Życie jest zawsze pełne niespodzianek, a każdy jest zdolny do niczego.

Mieszkanie na negatywnych myślach może naprawdę cię przeciągnąć, powodując, że twoja aura stanie się mętna i ciemna. Zamiast pozwolić sobie skupić się na negatywnych, otaczaj się pozytywizmem i optymistycznymi ludźmi. Udostępnij muzykę, która się z tobą energetyzuje, zaplanuj datę ze swoimi najbardziej pozytywnymi przyjaciółmi, zastanów się, jak Ty też możesz emanować pozytywność i pozwolić, aby negatywność uciekała. Jeśli masz kłopoty ze spuszczaniem pewnych myśli, zadzwoń do psychiki, aby uzyskać poradę, jak się poruszać.


Komentarze